Indeks Firm iPartner24

Informatyka

E-rejestracja 24

E-rejestracja24 - mała przychodni i gabinety lekarskie już nigdy nie będą straszyły kolejkami do okienek. Dzięki naszemu systemowi, za pośrednictwem internetu wmówisz się ze swoim lekarzem na wizytę jak i również sprawdzisz jego godziny p(...)

VOL Sp. z o.o. Sp.k.

Zapewniamy naszym klientom realizowanie usług informatycznych dla firm z szerokiego zakresu branż, którym możemy zapewnić świadczenie usług przez zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam oferować dopasowanie poszczególnych rozw(...)

Promes

Rozglądasz się za kasami fiskalnymi i szukasz odpowiedzi na pytanie, jaka firma zaspokoi moje oczekiwania? Zamiast się nad tym zastanawiać, zdecyduj się na ofertę, którą ma PRoMES. Dlaczego warto zdecydować się na kasy fiskalne firmy PRoMES(...)

Security Partners

Firma Security Partners świadczy swoje usługi wszystkim przedsiębiorstwom, które przechowują w swoich systemach informatycznych liczne zasoby informacyjne, takie jak np. dane osobowe. Firma proponuje nam zaawansowany audyt IT, który oceni pozio(...)

Altersofthouse Konrad Bielski Dominor

Software house z Warszawy, Alter Soft House, to zgrany zespół specjalistów, którzy tworzą studio projektowo deweloperskie. Wśród ich usług można znaleźć m.in. programowanie aplikacji oraz ich integrację z systemami płatności online, wsp(...)