MAR - TRANS - Indeks Firm iPartner24

MAR - TRANS

Dane adresowe:

Lotnicza 58,
80-297 Miszewo
pomorskie

Dane kontaktowe:

biuro@halorent.pl
664 303 303

Dane firmy:

MAR - TRANS
NIP: 5891974975
REGON: 220921787

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy MAR - TRANS

Posiadasz prawo jazdy, jednak nie posiadasz samochodu? Musisz w jakiś sposób dotrzeć do miejsca pracy, a Twój pojazd jest obecnie w warsztacie?

A może jesteś teraz na wczasach i przybyłeś tu pociągiem i chciałbyś pojeździć po okolicy, nie będąc skazanym na środki komunikacji miejskiej? Dzisiaj, w wielu miejscach, absolutnie nie musisz - a to wszystko wskutek tego, że dynamicznie funkcjonuje wypożyczalnia samochodów, proponująca wiele pojazdów różnej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach już od jednego dnia - wynajem może być zarówno jak i krótkoterminowy, tak i długoterminowy. Koszt jest uzależniony od typu i jakości pojazdu, jak również od czasu wynajmu.

Wypożyczalnia samochodów z Gdańska działa w całym 3mieście i okolicach, obejmuje swoją działalnością także obszar lotniska w Gdańsku. W tym momencie już nie musisz być skazany na autobus, tramwaj czy kolej. Podróżowanie nigdy przedtem nie było tak proste i tak przyjemne.

Oferta firmy

Wypożyczalnia samochodów Halorent to znana trójmiejska firma oferująca samochody osobowe, busy, samochody dostawcze oraz autolawety. Więcej informacji na halorent.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Hitachi Capital Polska specjalizujemy się w zapewnianiu naszym klientom rozwiązań flotowych.
Profesjonalna i nowoczesna wypożyczalnia samochodów jest do Państwa dyspozycji.
Naszym klientom proponujemy tani wynajem aut osobowych.