Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala - Indeks Firm iPartner24

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Dane adresowe:

ks. bp. Bogedaina 2,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Wala
marketing@agnieszkawala.pl
503 070 959

Dane firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala
NIP: 6332114659
REGON: 243360090

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala oferuje swoim klientom warunki współpracy dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Z pomocy można skorzystać jednorazowo – ta opcja jest przeznaczona dla osób, które potrzebują pomocy prawnej w sprawach o szczególnym stopniu skomplikowania. Kancelaria proponuje również doraźną pomoc prawną przy opracowywaniu rozwiązań dla konkretnego problemu. Klienci mogą także liczyć na stałą obsługę prawną, która opiera się na umowie zapewniającej bieżącą i kompleksową pomoc. Zakres usług obejmuje kompleksową obsługę spółek prawa handlowego i innych przedsiębiorstw oraz pomoc przy ich rejestracji. Możesz również liczyć na wsparcie przy sporządzaniu i opiniowaniu umów, statutów spółek, projektów wewnętrznych i dokumentów korporacyjnych. Co więcej, Radca Prawny reprezentuje klienta przed sądem w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Kancelaria świadczy także usługi z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz wielu innych.

Oferta firmy

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala oferuje:
Kompleksowa i stała obsługa spółek prawa handlowego oraz innych przedsiębiorców
Zakładanie spółek
Sporządzanie i opiniowanie umów
Rozwód, alimenty, władza rodzicielska
Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne
Spadek
Podział majątku


Z dokładniejszymi informacjami na temat oferty firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala zaznajomić się można na witrynie www https://agnieszkawala.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, która kancelaria może zająć się błędami medycznymi? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że błędy medyczne są częścią mojej oferty.
Kancelaria radcowska Michał Podolec z Krakowa zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie wielu dziedzin prawa, w szczególności prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego, spadkowego, autorskiego i prawa nieruchomości.