Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala - Indeks Firm iPartner24

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Dane adresowe:

ks. bp. Bogedaina 2,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Wala
marketing@agnieszkawala.pl
503 070 959

Dane firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala
NIP: 6332114659
REGON: 243360090

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala oferuje swoim klientom warunki współpracy dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Z pomocy można skorzystać jednorazowo – ta opcja jest przeznaczona dla osób, które potrzebują pomocy prawnej w sprawach o szczególnym stopniu skomplikowania. Kancelaria proponuje również doraźną pomoc prawną przy opracowywaniu rozwiązań dla konkretnego problemu. Klienci mogą także liczyć na stałą obsługę prawną, która opiera się na umowie zapewniającej bieżącą i kompleksową pomoc. Zakres usług obejmuje kompleksową obsługę spółek prawa handlowego i innych przedsiębiorstw oraz pomoc przy ich rejestracji. Możesz również liczyć na wsparcie przy sporządzaniu i opiniowaniu umów, statutów spółek, projektów wewnętrznych i dokumentów korporacyjnych. Co więcej, Radca Prawny reprezentuje klienta przed sądem w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Kancelaria świadczy także usługi z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz wielu innych.

Oferta firmy

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala oferuje:
Kompleksowa i stała obsługa spółek prawa handlowego oraz innych przedsiębiorców
Zakładanie spółek
Sporządzanie i opiniowanie umów
Rozwód, alimenty, władza rodzicielska
Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne
Spadek
Podział majątku


Z dokładniejszymi informacjami na temat oferty firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala zaznajomić się można na witrynie www https://agnieszkawala.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria radcowska Michał Podolec z Krakowa zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie wielu dziedzin prawa, w szczególności prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego, spadkowego, autorskiego i prawa nieruchomości.