Firma Budowlana Budorem Błachno - Indeks Firm iPartner24

Firma Budowlana Budorem Błachno

Dane adresowe:

Bohaterów Września 28,
32-043 Skała
małopolskie

Dane kontaktowe:

Przemysław Błachno
biuro@budorem.com.pl
602 241 643
12 389 17 84

Dane firmy:

Firma Budowlana Budorem Błachno
NIP: 6770041682
REGON: 350543689

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Firma Budowlana Budorem Błachno

Nasza firma budowlana specjalizuje się w kompleksowych usługach remontowo-budowlanych dla mniej i bardziej wymagających Klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się wszystkimi aspektami budowy czy remontu, sporządzą dokładny kosztorys oraz dostarczą wszystkie niezbędne materiały budowlane. Profesjonalna i ceniona na rynku firma budowlana, taka jak nasza, zatrudnia również wysokiej klasy fachowców, murarzy, malarzy, tynkarzy i kafelkarzy, którzy gwarantują wysoką jakość i szybkość wykonania prac, zgodnie z wymogami klienta. Przez blisko cztery dekady działalności postawiliśmy wiele domów jednorodzinnych w okolicach Krakowa oraz przeprowadziliśmy setki remontów mieszkań. Zawsze dajemy z siebie wszystko, tak aby klient był zadowolony z naszych usług remontowo budowlanych.

Oferta firmy

Budorem zapewnia swoim klientom:
- budowę domów,
- budowę obiektów użytkowych,
- adaptację pojedynczych pomieszczeń oraz całych budynków,
- remonty mieszkań.
Jeśli mają Państwo pytania, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą remontowo budowlaną.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Interesują Cię garaże blaszane i rozglądasz się za odpowiednią ofertą? Tak się składa, że możesz przestać się rozglądać, ponieważ wystarczy zapoznać się z naszą ofertą.
Marzy ci się dom, którego budowanie nie potrwa długo? Zapoznaj się z ofertą domów budowanych w technologii szkieletowej! Ich budowa trwa zwykle tylko kilka dni, a ty możesz cieszyć się własnym domem niemalże natychmiastowo! Domy prefabrykowane są energooszczędne i komfortowe.
Zastanawiasz się nad tym, które firmy oferują rozbiórki konstrukcji? Tak się składa, że częścią naszej oferty jest rozbiórka budynków drewnianych.