BumperBall.pl - Go-Karting Race - Indeks Firm iPartner24

BumperBall.pl - Go-Karting Race

Dane adresowe:

ul. gen. Jakuba Jasińskiego 32/37,
30-815 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

hello@bumperball.pl
577 387 641

Dane firmy:

BumperBall.pl - Go-Karting Race
NIP: 6572500072
REGON: 364767248

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy BumperBall.pl - Go-Karting Race

Wielu z nas różnie rozumie rozrywkę, a czynności związane z atrakcyjnym spędzaniem czasu mogą być dla każdej osoby inne. Jednym ze sposobów na miłe spędzenie czasu oraz dostarczenie organizmowi adrenaliny jest jazda na gokartach.

Go-karting w Krakowie oferuje bardzo dobrze przygotowany tor kartingowy, świetnie działające i dostosowane do wieku i wzrostu sprzęty, profesjonalną obsługę, precyzyjny pomiar czasu, szkolenia w zakresie jazdy gokartem. Oferta przeznaczona jest dla stałych bywalców klubu, a także turystów przyjezdnych z innych państw. Podróżujący z Anglii, Niemiec, Hiszpanii oraz innych krajów mogą zapoznać się z ofertą przedstawioną na stronie internetowej w języku polskim oraz angielskim. Firma oprócz rozrywki sportowej daje także możliwość skorzystania z restauracji, w której serwowane są przepyszne dania kuchni włoskiej, amerykańskiej, polskiej.

Nasz go-karting w Krakowie wyróżniają świetnej jakości tor, elastyczne i bezpieczne bandy, perfekcyjnie przygotowane pojazdy, bardzo dobra przyczepność asfaltu, niecodzienna atmosfera oraz profesjonalne i doświadczone podejście pracowników.

Oferta firmy

Atrakcje dla grup zorganizowanych dla zagranicznych turystów w Krakowie:
- go-karting
- quad biking
- firing range
- bubble football
- paintball
- energyland
I wiele wiele innych! Sprawdź na bumperball.pl!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz informacji poświęconych bieganiu? Jeśli do tej pory nie możesz znaleźć niczego ciekawego, koniecznie zapoznaj się z informacjami umieszczonymi na stronie sbiegacza.
Nasz Dom Seniora Life znajduje się w eleganckiej dzielnicy Gdyni.
Marzy Ci się rafting na Dunajcu i zastanawiasz się nad tym, jaka firma może sprawić, że to marzenie stanie się rzeczywistością? Nie ma się nad czym zastanawiać, po prostu czas sprawdzić, co może zaoferować Adventure - Sky.